RadioNewsLetter - Wydanie 526

Numer wysłany 2012-01-26

Drodzy czytelnicy, Otrzymałam ostatnio zapytanie, ile kosztuje zorganizowanie konferencji radiowej. Hura..., bo to może oznaczać, że ktoś się odważy, aby ponownie zorganizować spotkanie naszej branży. Byłoby cudownie. I wiecie co byłoby cudowne? Gdybyśmy mogli zmienić kilka rzeczy w naszym portalu, ale najmniejszym problemem jest odświeżenie tzw. lay outu. Ten obecny powstał 8 lat temu i był zrobiony od zera, specjalnie dla nas; za co wciąż i nieustannie dziękujemy Łukaszowi. Problemem jest jednak kontent, a z tym zawsze będzie problem, nie tylko dlatego, że nie ma kasy. Pomyślcie o tym, gdy czytacie RNL i inne portale, które piszą o wszystkich mediach, czyli także o radiu. Zapraszam do lektury, bo jakby nie patrzeć, znowu sobie poradziliśmy we własnym składzie:) serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Łukasz Basta - Radio RAM

Prezenter, porankowiec
Zafascynowany dziełem Allana Moyle’a " Więcej Czadu ", czyli opowieści o Marku (Christian Slater), uczniu amerykańskiego liceum, który prowadzi piracką radiostację poprosiłem starszego kolegę, absolwenta technikum elektronicznego przy dzierżoniowskiej Diorze o skonstruowanie nadajnika radiowego. Kolega wywiązał się z powierzonego mu zadania, choć do dziś nie mam pojęcia, jak nas przyjęto. Żaden potencjalny słuchacz nie był tak wspaniałomyślny i nie wyraził opinii o naszej paplaninie.

Świat według njusrumu...

W Koloseum może zabraknąć zwierząt. Gladiatorzy są niepocieszeni, nie godzi się zawodzić Rzymian. Ich wytrenowane kciuki nie mogą nagle przestać ćwiczyć. Góra, dół, góra, dół. Krew ma się lać strumieniami, inaczej będzie bunt. Niby dziś Koloseum to ruina ale instynkty pozostały, zaadoptował je Internet. Niektórzy przeciwnicy ACTA zachowują się jak przyłapani na gorącym uczynku złodzieje. Było przecież tak bezkarnie.