RadioNewsLetter - Wydanie 532

Numer wysłany 2012-03-21

Drodzy czytelnicy, Nie było nas dwa tygodnie, ale za to byliśmy obecni w Barcelonie! O wrażeniach z konferencji napisał specjalnie dla Was Jarek Barwiak z Radia Złote Przeboje. No i uskładało się trochę tekstów. Będzie co czytać w week-end. Zapraszam i serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Izabella  Ślugaj – Radio Roxy  

Brand Manager

Radio towarzyszyło mi od kiedy tylko zaczęłam zawodowo pracować:). Z czasem nasza znajomość zacieśniała się bardziej, bo przybywało obowiązków, doświadczenia, lat. Nie mniej jednak nadal lubię o sobie mówić ‘szara eminencja’, bo nigdy nie trafiłam na pierwszy plan, ale za to mam wpływ na scenariusz. Co gramy, co rozdajemy, przy jakich produktach czy imprezach pojawia się znak jakości Radia Roxy. Chyba brakuje mi odwagi i warsztatu (nie boję się do tego przyznać :)) by grać pierwsze skrzypce. Zdecydowanie wolę rolę dyrygenta, który czasami musi zakasać rękawy i rozstawić branding, użyczyć głosu w spocie, albo nawet pomóc w realizacji audycji, kiedy brakuje rąk do pracy.

Marchołt gruby, a sprośny

Znany, konserwatywny komentator radiowy Rush Limbaugh w jednym ze swoich programów radiowych nazwał studentkę Georgetown University, Sandrę Fluke, “dziwką” i “prostytutkę” tylko dlatego, że próbowała bronić na forum Kongresu powszechnego dostępu kobiet do antykoncepcji. I choć Limbaugh, zwolennik Republikanów, opublikował później na swojej stronie internetowej oświadczenie, w którym przeprasza studentkę za użycie obraźliwych sformułowań, jego wypowiedzi spowodowały prawdziwą burzę w mediach i nie tylko.