RadioNewsLetter - Wydanie 533

Numer wysłany 2012-03-29

Drodzy czytelnicy, Powiem krótko. Nie wiem jeszcze, czy pojawimy się z nowym wydaniem w tygodniu przedświątecznym. Postaramy się, ale jeżeli nic z tego nie wyjdzie to nie mówcie, że w tym numerze nie było co czytać:) Na wszelki wypadek życzę słonecznych, zdrowych i smacznych Świąt. serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Paweł Chowaniec – Antyradio

Prezenter i wydawca w Antyradiu Kraków, w paśmie 10-13, od 2007 roku. Podkoszulek, jeansy i zarost. Prezenter w Kronice, w programie informacyjnym w TVP Kraków, od 2007 roku. Biała koszulka, krawat i puderek. Czyli i radio i telewizja. Wieczny dualizm. Głos i wyobraźnia i newsy i obrazek. W radiu od 1998 roku. Z niektórymi tylko na chwile CCM, Radio Plus, z niektórymi na dłużej Radio Delta, Planeta. Do 2007 roku. Wtedy Michał Figurski dostał zielone światło na Antyradio Kraków i wróciłem do korzeni i tak to trwa do dziś. Od roku uczę jeszcze studentów. Staram się.

Ja wiem, że Ty wiesz, ale Ty nie wiesz, że ja wiem

W końcu udało mi się uporać z większością pracy „na przedwczoraj”. W końcu mogę wrócić do zapowiadanego cyklu książek dla radiowców. Nie znaczy to, że będą to książki o radiu, jak w tym przypadku.
Robert Cialdini zasłynął na świecie i u nas książką „Wywieranie wpływu na ludzi”. Jest w niej sześć zasad (właściwie siedem, ale tej ostatniej trzeba dobrze poszukać), które ludzie stosują po to, żeby inni ludzie postępowali tak, jak chcą ci pierwsi:)