RadioNewsLetter - Wydanie 534

Numer wysłany 2012-04-11

Drodzy czytelnicy, Dzisiaj, we środę, otrzymaliśmy informacje o zaczynającej się jutro konferencji zorganizowanej przez Emitel, pt. „Telewizja cyfrowa dziś, jutro i pojutrze”, której patronem jest KRRiT. Wprawdzie o radiu tam ani słowa, ale czy cyfrowe radio nie miałoby się przytulić do telewizji? Kto jada na mieście może wpaść do Domu Dziennikarza (Foksal 3/5) i zdać nam sprawozdanie na temat cyfrowych rozważań. Konferencja zaczyna się o 9 rano, a kończy lunchem, o 15.15. A my z przyjemnością zapraszamy do lektury RNL. serdecznie pozdrawiam alina

Świat według njusrumu...

Na kolanach najlepiej się modli, gorzej pisze. Ofiarą tej niewygodnej pozycji padł w smoleńską rocznicę prawicowy dziennikarz Piotr Zaremba. Całkiem na serio napisał, że symbolem roli mediów 10.IV.2010 mogła być zapłakana twarz Moniki Olejnik. Zaremba przypomina, że Monika wtedy nie tylko płakała, ale też odwiedziła Pałac Prezydencki, gdzie stała trumna z Lechem Kaczyńskim. Oto dowód, że od modlitwy do logo PiS trudniej zostać świętym, niż oszaleć.

Ya man, Jamaica is beautiful!

Koza, wrak Toyoty, dwie kozy, facet bez zębów, wielka kupa śmieci, dwie wielkie kupy śmieci, cztery kozy, krzaki, dwóch facetów sika przy drodze, pięć kóz skubie trawę, palmy, palmy, trzech facetów na haju, wielkie zdjęcie Boba Marleya, lazurowa woda, koza, wrak Hondy, sześć czarnych worków wypchanych śmieciami, kupa liści, budki z desek, wielki plakat “Nie kradnij prądu bo i tak cię złapiemy”, Bob Marley, “No woman, no cry”, koza, znowu koza, staruszka z chrustem na głowie, trzy spalone samochody, dwie dziurawe opony, koza... dojeżdżamy do hotelu.