RadioNewsLetter - Wydanie 542

Numer wysłany 2012-06-15

Drodzy czytelnicy, Wczoraj nie mogliśmy się wydać... Nie tylko dlatego, że było 13-ego! Nie byliśmy w stanie. Reszta w tekście Cesco. Życzymy wielu fantastycznych wrażeń w nadchodzący week-end. serdecznie pozdrawiam alina

Świat według njusrumu...

Gdyby głupota mogła latać Maciej Maciejowski byłby perpetuum mobile z wróbla. Ale pozostał sobą; radnym PiS z plugawym językiem i byłym wolontariuszem EURO 2012. Maciejowski jest jak nielegalna raca wniesiona na stadion, jak napis „jeb... żydów” na transparencie bezmózgich kiboli, jak sierp i młot w pomylonej rosyjskiej fladze. Powinien być nikim, ale prezes PiS dał mu szansę, by rósł w siłę.

Muzyczny typ Zbigniewa Zeglera: Ben Howard - Only Love

Folk kojarzy mi się nie najlepiej, bo z volksdeutschem. Ale dość już o piłce nożnej;) Nie przepadam za tym gatunkiem muzycznym. Przez lata wydawał mi się synonimem nudziarstwa i nieuzasadnienie egzaltowanej postawy młodych chłopców i dziewcząt, którzy robili to samo, co rockandrollowcy, ale nie po to, żeby się po prostu dobrze bawić, tylko cierpieć za narody. Szczególnie dobrze „cierpiało się” młodzieży z zamożnych, inteligenckich rodzin z Ameryki i Albionu.