RadioNewsLetter - Wydanie 545

Numer wysłany 2012-07-13

Drodzy czytelnicy, Po ilości raportów radiowych widać, że wakacje są w pełni. Ale nasza redakcja wciąż w gotowości... zresztą, co ja tutaj mówię. Oni nie mają wakacji, bo dopadam ich wszędzie:) serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Grzegorz Chlasta - Tok FM

Słucham i rozmawiam, redaguję program popołudniowy w Radiu Tok FM

Skończyłem polonistykę na UAM. Jako student pracowałem w Radiu "S" Poznań. Byłem reporterem, prowadzącym program, wydawcą, przygotowywałem serwisy informacyjne i czytałem powieści w odcinkach... Przez kilka lat współpracowałem z Sekcją Polską BBC. Później przez kilkanaście lat pracowałem w regionalnym oddziale TVP. Przygotowywałem i prezentowałem programy informacyjne, przeprowadzałem wywiady, byłem autorem reportaży i programów publicystycznych. Miałem też pieczątkę: Producent Telewizyjny - stemplowałem nią dokumenty finansowe.

Ruda i 400 Wieczorne rozmowy w Antyradiu.

1 lipca 2012 r. zrobiłem 400 Wieczorne rozmowy w Antyradiu, a we wrześniu minie 8 lat mojej w tym radiu pracy. Dużo to, czy mało??
To zależy jak do tego podejść. Jeżeli spojrzymy tylko na liczby, to jest to 400 niedzielnych wieczorów, 800 godzin na antenie, ponad 100 niezwykle ciekawych gości, niezliczona liczba maili i wpisów na Facebooku i dzięki netowi - słuchacze od Islandii do Zatoki Meksykańskiej. Ale dla mnie jest to kolejnych 8 trzeźwych lat, których uzbierało się już 22.