RadioNewsLetter - Wydanie 550

Numer wysłany 2012-09-06

Drodzy czytelnicy, Jeszcze nie mamy nowej, jesiennej "ramówki" w RNL, ale czy taka jest nam potrzebna? Przeczytajcie proszę tekst Rafała Olejniczaka, redaktora naczelnego Radia Zet/Chilli Zet, który otwiera nowy cykl (a jednak coś nowego:)) do którego będziemy zapraszać kluczowe osoby z naszej branży. Wprawdzie część naszej redakcji w rozjazdach, ale jakoś złożyliśmy się na mini wersję nowego, już 550 numeru, gdzie jest też pełno o nowych ramówkach. miłego czytania. serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Irek Jakubek - RMF Maxxx

DJ, wydawca, producent, warm upper, konferansjer, a teraz to nawet restaurator. Prawie:)

Miałem szczęście być w dobrym czasie, w dobrych miejscach, między dobrymi ludźmi. Czasem nawet najlepszymi. I to się od 15 lat nie zmieniło. 15 lat temu (też nie mogę w to uwierzyć) trafiłem do Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży. Był kiedyś taki dom kultury na krakowskim Kazimierzu. Tam, gdzie dziś jest ogródek Mleczarni i knajpa Stajnia. Tam, gdzie ulica Józefa i to słynne podwórko, które zagrało w prawie wszystkich filmach. Tam kiedyś młodzież przychodziła na nauki radia.

Clint i Clinton

Prezydent Obama nie obraził się na Clinta Eastwooda za jego wystąpienie podczas krajowej konwencji Republikanów w Tampie. Clint zadawał niewygodne pytania nieobecnemu prezydentowi, którego miejsce zajęło puste krzesło. Eastwood robił jaja z Obamy na krótko przed akceptacją przez Mitta Romney nominacji na kandydata na prezydenta z ramienia Partii Republikańskiej. Według obserwatorów politycznych popisy Eastwooda były niesmaczne i pozbawione jaj, ale i tak przyćmiły pasowanie na rycerza Mitta Romneya.