RadioNewsLetter - Wydanie 569

Numer wysłany 2013-02-14

Drodzy czytelnicy, W tym tygodniu część redakcji w rozjazdach, inni chorzy... czyli mówiąc krótko, ledwo dyszymy. Ale uzbierało się trochę i jak zwykle pojawiamy się w Waszych skrzynkach z zaproszeniem do odwiedzenia portalu i poczytania, skomentowania, może napisania jakiegoś tekstu... a tak się rozmarzyłam:) serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Krzysiek Kempisty - Radio Kolor

Szef muzyczny, DJ, prezenter.
Dość wcześnie wyjechałem z rodzicami z Warszawy i dzieciństwo spędziłem w niewielkiej miejscowości na Warmii – Biskupcu Reszelskim, potem był Olsztyn i to właśnie tu zaczęła się moja przygoda z radiem. Zaraziłem się dość wcześnie. Miałem 16 lat kiedy przekroczyłem progi 'Radia Kortowo' Rozgłośni Uczelnianej Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. Od tej pory moje życie związane a właściwie splątane jest z radiem.

Muzyczny typ RNL: Sandra Van Nieuwland – More/Venus

Widzę, że w singlach proponowanych do grania Remik ma w ofercie dla Was Sandrę Van Nieuwland z piosenką Venus. A ja chciałabym podnieść zainteresowanie Sandrą, która dzięki programowi The Voice of Holland stała się ulubienicą kilkumilionowej publiczności. Każda wykonywana przez nią piosenka od razu stawała się bestsellerem i był taki moment, że na liście Single Top 100 w grudniu 2012 roku miała aż trzy utwory w pierwszej dziesiątce. Nikomu z holenderskich wykonawców nie udało się do tej pory odnieść takiego sukcesu.