RadioNewsLetter - Wydanie 571

Numer wysłany 2013-02-28

Drodzy czytelnicy, Od jakiegoś czasu nie do wszystkich subskrybentów dociera zawiadomienie o nowej edycji RNL. Nie możemy znaleźć przyczyny, a sam portal jest przed zmianami, które idą nam jak krew z nosa, bo... bo zawsze są ważniejsze rzeczy do zrobienia. I tak się kręcimy dookoła tematu, ale słowo się rzekło... kobyłka u płotu. PS. Jeszcze dzisiaj będzie tutaj ciekawa wiadomość. Zaglądajcie :) serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Ziutek Wieczorski – Muzyczne Radio

DJ, Producent
Spotkało mnie wielkie szczęście, wykonuję pracę, którą kocham całym sercem,... a zaczęło się niespodziewanie. Jako DJ prezenter dyskotekowy (zweryfikowany), pracujący to tu, to tam, już od … można powiedzieć, bardzo dawna. Na topie w dyskotekach tamtych niezapomnianych lat, były takie perełki wśród wykonawców jak Space, Silver Convention, Barry White, Donna Summer, KC And The Sunshine Band, Kool and the Gang, itd. Wspomnę również moich ulubieńców, niesamowitych muzyków kapeli CHIC, to dwaj panowie, Nile Rodgers i basista Bernard Edwards.

Sztuka spadania ze schodów

Siedziałem sobie w wannie z hydromasażem czyli w jacuzzi w moim klubie fitnessowym i czytałem z przerażeniem artykuł w Time Magazine o absurdalnych kosztach opieki zdrowia w USA. Mimo przyjemnego bulgotania wody i pianki unoszącej się na jej powierzchni, włos jeżył mi się na głowie i kręciłem nią bez przerwy z niedowierzania. Nie przypuszczałem, że za kilka minut stanę oko w oko z amerykańską służbą zdrowia, zdany na łaskę i niełaskę sanitariuszy, pielęgniarek i lekarzy pobliskiego pogotowia.