RadioNewsLetter - Wydanie 581

Numer wysłany 2013-06-13

Drodzy czytelnicy, Tym razem wersja wakacyjna RNL. Nasza "światowa" redakcja przebywa w Kanadzie, na Filipinach i... koło Wałcza :) Już teraz tak będzie. Urlopy, wyjazdy, zapasowe i dłuższe dyżury, wino na tarasie... Ale mamy w tym numerze, specjalnie dla tych, którzy mają wątpliwości, ale także dla tych pragnących lepiej zrozumieć, tekst o badaniach. Jeżeli macie jakieś pytania, prosimy o przesłanie na adres redakcji lub bezpośrednio do Ani Romaniuk. serdecznie pozdrawiam alina

Maruda

Maruda wybrała się w ostatni piątek na koncert Erica Claptona do łódzkiej Atlas Areny. Zabawa była przednia, 68-letni muzyk był na scenie 120 minut, no może bez tych paru, kiedy to tłum żądał bisów. Można się zachwycać faktem, że na widowni rozpiętość wieku była ogromna, że najmłodsze pokolenie znało teksty klasyka, można, jak Maruda cieszyć się, iż koncert odbywał się w miejscu odległym od Marudowego łóżka, o jakieś 10 minut drogi.

Świat według njusrumu...

Dostałem po głowie reklamą książki z podróży. „Wyprawa bez planu, kolejne miejsca zależą od ofert, które autor dostanie na Twitterze. Decyzja o kierunku wyjazdu musi zapaść nie wcześniej niż trzy dni przed. Wyprawa będzie skończona jeśli w ciągu 48 h nie wpłynie żadna oferta”. Podjął się tego Paul Smith i sprowokowany przez Internet dotarł na koniec świata. Kiedy zazdrość próbowała mi zabrać radość z mojej kanadyjskiej wyprawy spotkałem jego.