RadioNewsLetter - Wydanie 582

Numer wysłany 2013-06-20

Drodzy czytelnicy, "Lato, lato, lato czeka, razem z latem czeka rzeka, razem z rzeką czeka las. A tu ciągle nie ma nas". Czy ktoś wykonał ten utwór podczas festiwalu w Opolu? Chyba nie, ale nie oglądałam wszystkich koncertów do końca, więc nie mam dobrej wiedzy na ten temat. Mam za to wiedzę o tym, Małgosia Kościelniak dołączyła do naszej wakacyjnej redakcji i na łamach RNL będziemy regularnie prezentować cykl jej felietonów "Piękna a bestia". zapraszam i życzę udanego weekendu alina

Wizytówka: Paweł Wiszniewski – Radio Wawa

Sekretarz redakcji, prezenter
Jak wpadłem na radio? Pewnie jak większość moich kolegów po fachu... fascynacja, czasem publiczne występy, szeroko pojęta znajomość muzyki no i ta wydawałoby się najbardziej oczywista jak dla studenta prawa - koncerty, spotkania z ciekawymi ludźmi, a przede wszystkim wieczorne programy po których nie raz kontynuowało się rozmowy o muzyce w bardziej przyciemnionym i zadymionym miejscu niż radio...:) Tak w Szczecinie pojawiło się radio ABC potem Warszawa i Super FM następnie radio Eska po nim radio Wawa.

Rozmowa kontrolowana

Kiedy wspinałem się na szczyty Czarnych Gór Południowej Dakoty, w stolicy USA wybuchł skandal inwigilacyjny. Okazało się, że Narodowa Agencja Bezpieczeństwa podsłuchuje nasze rozmowy telefoniczne w celu wykrycia potencjalnych spisków terrorystycznych. Na szczęście na okres wakacji nie oglądam telewizora, nie słucham radia i nie czytam gazet. W związku z czym radosne zwiedzanie nowych zakątków i próbowanie nowych potraw nie zostało niczym zmącone.