RadioNewsLetter - Wydanie 600

Numer wysłany 2013-11-20

Drodzy czytelnicy, W dzisiejszym RNL mieliśmy trochę powspominać, sprawdzić kto z czytelników najdłużej jest z nami, zamieścić jakieś kompromitujące zdjęcia z przeszłości, ale Małgosia Kościelniak nadesłała tekst, który w pewnym sensie jest o nas, o tym portalu i zostawiliśmy podsumowania na inną okazję. Bo okazja, chociaż mała, ale jest - 600 numer RNL! Dziękujemy wszystkim współpracującym, piszącym pod presją moich przemiłych maili, i tym, którzy wywołani do tablicy od razu reagują pozytywnie i dostarczają swoje przemyślenia, wizytówki i propozycje muzyczne. Dlatego jeszcze istniejemy z Wami i... dla Was. Ale to zabrzmiało:)) serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Piotr Maślak - Radio Tok FM

Dziennikarz, gospodarz autorskiego bardzo wcześnie porannego pasma o jakże miłej i pobudzającej nazwie Pierwsze Śniadanie w Tok-u.

Choć wyglądam jakże młodo ;-), otwarcie muszę przyznać, że moje doświadczenie radiowe jest tak stare, jak stary jest rynek radiowy w Polsce. 🙂 Pierwsze kroki w tym magicznym i całkowicie uzależniającym świecie postawiłem w Rozgłośni Regionalnej Polskiego Radia w Opolu, gdzie w 1990 r. miałem niebywałą przyjemność współtworzyć i współprowadzić Magazyn Młodzieżowy NASZ, Odjazdową Listę Przebojów oraz Studnię.