RadioNewsLetter - Wydanie 637

Numer wysłany 2014-11-06

Drodzy czytelnicy, W przyszłym tygodniu ponownie macie kilka dni wolnych, więc nie wydamy się w następną środę, ale regularnie będziemy dodawać nowe teksty. Jarosław Kuźniar obiecał dołączyć z tekstem, będą nowe "grzeszne przyjemności muzyczne", Maruda się nie ma dzisiaj internetu, ale ma nowe tematy. Nie martwcie się, będziemy Was dopieszczać:) Życzę udanego długiego week-endu i serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Michał Niepielski - Grupa RMF

Szef techniki, twórca myśli technicznej, facet od transmisji, od nadajników, inżynier, technicznie do wszystkiego.

Mój kontakt z radiem zaczął się już w liceum. Działałem w owym czasie w szkolnym kółku krótkofalarskim (trochę starsi będą wiedzieć o czym mówię). W ramach działalności kółka, odbyliśmy wycieczkę do kieleckiego oddziału Polskiego Radia i tam po raz pierwszy poczułem, że to jest to co mnie fascynuje. Tę fascynacje kontynuowałem na studiach w Krakowie, pracując w akademickim Radio Centrum (obecnie działająca krakowska Radiofonia wyrosła na gruzach tego radia).

Guilty pleasures: Jadwiga Polus - RMF Classic

RMF Classic zobowiązuje. Zazwyczaj mówią, że „ja to pewnie słucham tylko Bacha, Mozarta i Beethovena”. Fakt, to też! W pracy. Ale po pracy rzeczywistość na szczęście nie jest tak oczywista. Kompozytor sprawiający mi tę przyjemność, której docieka Alina, towarzyszy mi od początku świadomych muzycznych zainteresowań i wyborów. Zaczęło się dawno temu. Strach pomyśleć… Jednak słabość pozostała do dziś.