RadioNewsLetter - Wydanie 647

Numer wysłany 2015-02-12

Drodzy czytelnicy, Ostatni week-end spędziliśmy galowo. W sobotę obejrzeliśmy koncert z okazji 25 lecia RMF FM. W niedzielę wieczorem BAFTA Awards. Cudownie, bez reklam "and very British":) No i potem Grammy Awards w niemieckiej telewizji Sixx, bez lektora. Może dobrze, że w takiej kolejności :) serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Krystian Kojder - Radio Stargard

Prezenter radiowo-telewizyjny, dziennikarz, konferansjer

Moja przygoda z pracą w mediach rozpoczęła się od praktyk w lokalnej stacji Radio Alfa z Krakowa. Pracowałem także jako dj radiowy/prezenter, a wcześniej producent w Radiu Bielsko. Tam prowadziłem codzienną listę przebojów oraz interaktywny program ze słuchaczami. Od czerwca 2011 roku rozpocząłem pracę w ogólnopolskiej stacji muzycznej ESKA TV, prowadząc codziennie dwie listy przebojów: Gorącą 20 oraz Top 5.

Głos Niedźwiedzia

Znowu minął tydzień? Już staram się nie myśleć o upływie czasu. We czwartek jadę do Szklarskiej Poręby. Trójka górom! Trzy dni w innym świecie. Dostałem ostatnio majlem wiadomość o Szklarskiej. Że fajnie, że się dzieje… Że jest energia. Niestety po przeczytaniu wiadomości zszedłem niżej. A tam komentarze. Boże! Rzeczywiście inny świat. Żeby Czesi nas przejęli, albo Słowacja. Jad, jad, jad. Kloaka… Ludzie są straszne.