RadioNewsLetter - Wydanie 661

Numer wysłany 2015-06-18

Drodzy czytelnicy, Za tydzień "lato, lato, lato czeka" i rozpocznie się sezon festiwali, koncertów na świeżym powietrzu (jak to fajnie brzmi) i okrojonych letnich ramówek. My też będziemy się rozkoszować cudowną pogodą, schłodzonym rosé i "slow food". Ale nie wyjeżdżamy na wakacje, więc będziemy Was motywować do pisania, obserwować branżę i odwiedzać stacje, tak aby inspiracjom nie było końca. Na pierwszy wyjazd planujemy Radio Szczecin, ale oni już o tym wiedzą:) serdecznie pozdrawiam alina

Jeden dzień z życia managera: Kamil Dąbrowa - Jedynka

7.00 – Pierwsza pobudka, którą robi mi moja 4 miesięczna córka. Jej uśmiech jest najlepszym zastrzykiem energii jaki można sobie wyobrazić. Potem bawimy się w zmianę pieluchy. Uwielbiamy to!

7.30 – W każdym pokoju, gra inne radio. Starsza córka już wstała. Żona słucha poranka w radiu, w którym pracuje. Na szczęście w kuchni obok ekspresu do kawy jest Jedynka. Co za ulga. Najważniejsze to mieć co najmniej 4 odbiorniki w domu.

Prawie jak w kinie...

Na rynek muzyczny trafia właśnie dwupłytowe wydanie soundtracku Virgin Suicides z genialną muzyką francuskiego duetu Air. Specjalne wydawnictwo pojawiło się w sprzedaży w 15 rocznicę premiery filmu, będącego debiutem reżyserskim Sofii Coppoli. Muszę tu zaznaczyć, że nie przypominam sobie, żeby obraz gościł w naszych kinach. Pamiętam za to absurdalne tłumaczenie tytułu w momencie polskiej premiery DVD. Ten tytuł to Przekleństwa niewinności i chyba nawet nie mam ochoty, żeby to komentować. Wracam do samej historii, które jest urzekająca, a zarazem dojmująco smutna.