RadioNewsLetter - Wydanie 664

Numer wysłany 2015-07-09

Drodzy czytelnicy, Po raportach stacji widać, że wakacje w pełni:) Jeżeli Wam żal, że musicie siedzieć w pracy, podczas gdy inni się opalają i relaksują za wypełnionych po brzegi plażach przeczytajcie tekst Wojtka Żórniaka spędzającego urlop w Północnej Karolinie. Nie taki rekin straszny jak... nim straszą:) Inne teksty także gorąco polecam! serdecznie pozdrawiam alina

Jeden dzień z życia managera: Adam Rudawski - Radio Szczecin

Pierwsza myśl, kiedy zauważyłem w Radionewsletterze nowy cykl „Jeden dzień z życia…”, to dlaczego wszyscy piszą o dniu spędzonym w pracy, a nie w weekend? Od razu sam sobie odpowiedziałem na to pytanie. Z weekendu wystarczy zanotować trzy fakty: pobudka około południa (odsypianie tygodnia), później zajęcia z rodzinką, wieczorem TV lub grill i już. No a w tygodniu to już zupełnie inaczej - CIEKAWIE i DŁUGO.

Wizytówka: Wojciech Kawalec - Radio Emaus

Koordynator działu technicznego, realizator dźwięku, autor radiowej playlisty, szef techniki, twórca myśli technicznej, facet od transmisji, od nadajników, technicznie do wszystkiego...

Radiem pasjonuję się od szkoły podstawowej. Towarzyszyło mi w rodzinnym domu i przy każdej wakacyjnej podróży pociągiem, samochodem, a nawet rowerem. Najpierw był to „Program Pierwszy” na falach długich, potem dołączane "gadżety" do gniazda antenowego diorowskiego „Giewonta” pozwalały na odbiór UKF.

Prawie jak w kinie...

Tydzień temu wspominałam, że wybieram się na Manglehorna z Alem Pacino. Dziś mogę napisać, że obejrzałam nie tylko dramat Davida Gordona Greena, ale również komediodramat Danny Collins, goszczący na polskich ekranach jako Idol. Muszę tu zaznaczyć, że oglądając reżyserski debiut Dana Fogelmana miałam skojarzenia z komediodramatem Almost Famous Camerona Crowe. W przypadku U progu sławy inspiracją dla twórców również była historia prawdziwa. I również był to komediodramat z muzyką w roli głównej.