RadioNewsLetter - Wydanie 667

Numer wysłany 2015-08-20

Drodzy czytelnicy, Wciąż w wakacyjnym nastroju, trochę krócej, ale za to mocno. Zapraszam do lektury i serdecznie pozdrawiam alina

Jeden dzień z życia managera: Adam Fijałkowski - Grupa Radiowa Agory

Budzę się bez budzika zawsze o 7.30 i od razu przez godzinę pracuję w łóżku. Czytam pocztę, przeglądam serwisy branżowe, przygotowuje się do spotkań, rozmyślam o najważniejszych sprawach, które mam na tapecie. Ta godzina ustawia mi cały dzień.

W tym czasie nie słucham radia, chyba że jest to dzień, w którym robię pełny monitoring wybranej stacji, najczęściej konkurencyjnej.

Prawie jak w kinie...

11 sierpnia minęła pierwsza rocznica śmierci Robina Williamsa. Zaskakujące jest dla mnie, że większość branżowych portali w Polsce pominęło ten fakt. Każdy szanujący się portal wyświetla codzienne newsy o urodzinach gwiazd show biznesu, ale o tych, którzy odeszli zapominamy szybciej niż nam się wydaje. Na dodatek podobno jesteśmy w centrum Europy. Światowe premiery odbywają się u nas tego samego dnia, co w Nowym Jorku czy Los Angeles. Ale są tytuły, które z jakiegoś powodu nie znalazły polskiego dystrybutora. Właśnie tak stało się z niezależnym dramatem Boulevard Dito Montiela, w którym swoją ostatnią rolę w życiu zagrał właśnie Robin Williams.