RadioNewsLetter - Wydanie 668

Numer wysłany 2015-09-03

Drodzy czytelnicy, Czy wszyscy urlopowicze już wrócili? Nawet jeżeli nie to chciałabym się podzielić z Wami małą obserwacją, która pochodzi z oglądania Eska Music Awards w TVP1. Przez jakiś czas zamieszczano na dole ekranu teksty napisane na twitterze, ale niektóre z nich dotyczyły koncertów "Lato ZET i Dwójki". Pozdrawiano np. Nosela. A branding koncertu wizualnie był bardzo mocny... czyli... życząc udanego sezonu nowych ramówek zapraszam do lektury i serdecznie pozdrawiam alina

Radiodays Europe 2016 - sugestie

Kolejna konferencja radiowa RDE organizowana przez naszych skandynawskich kolegów odbędzie się w Paryżu (13-15 marca). Komitet konferencyjny organizuje we wrześniu pierwsze spotkanie z parterami i zaproszonymi gośćmi, aby przedyskutować tematy, które są ważne dla radiowców i które później staną się częścią programu konferencji w Paryżu. Nasza redakcja jest wśród zaproszonych gości tego spotkania.

Głos Niedźwiedzia

Wrzesień. Jeden z moich ulubionych… Alicja Resich Modlińska zaprosiła mnie do swojego „a’la Show”. Dziś nagrywaliśmy ten program na Woronicza. Stara Telewizja. Nie było mnie w bloku F już chyba kilka lat. Ileż to wspomnień? Nie ma już głównego wejścia do gmachu. Stał taki wieżowiec i nie ma go. Całość wygląda na wjeździe, jakby mu wybiło zęby przednie. Ale jest ten długi korytarz przy studiach. Filmowany przez Wajdę z biegnącą Krystyną Jandą. Pamiętacie?

#Nowe

Dawno mnie tu nie było, ale hasło wciąż działa. Znaczy szefowie chcą, żebym pisał. Milczenie brało się z pewnego przewartościowania. Uznałem, że można błazenadę polityczną albo czule wykpiwać, albo się nią rzeczywiście zakurzać. Nie można jednak tego robić zawsze. Każdy mózg potrzebuje powietrza. Może być nieświeże, byleby było inne. Co komu dziś z pisania o zdziecinnieniu prezydenta Dudy. Jego nieporadność jest tak naturalna, że przestaje bawić. Wtedy trzeba odpuścić. Powoli uczę się tej ignorancji.