RadioNewsLetter - Wydanie 669

Numer wysłany 2015-09-10

Drodzy czytelnicy, W tym tygodniu nie wiemy gdzie ręce włożyć. Od czwartku rozpoczyna się konferencyjna część IBC w Amsterdamie, a od piątku dołączy do oferty ogromna wystawa, głównie dla nadawców telewizyjnych. Żaden uczestnik, żeby nie wiem jak się starał, nie jest w stanie zobaczyć w całości. A zatem trzeba wybierać. Także to, z kim się spotkać. Pierwsze miejsce, gdzie zamierzamy się wspólnie napić wina będzie przyjęciem otwierającym konwencje czyli IBC party. Nasi koledzy, DJ Cinek i Zbro obiecali pisać regularny, acz krótki blog. Zobaczymy co nam z tego wszystkiego wyjdzie, bo wiemy, że często w praktyce brakuje już na takie rzeczy czasu. A w RNL jest co poczytać, chociaż w tym tygodniu jest dosyć odchudzony. Tak jak ja:)) serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Jerzy Piasny - Radio Zet Gold

Prezenter/DJ Radio Zet Gold, Zawsze Rano Radio ZET Gold!

Od 24 lat w radiu, z przerwą na telewizję i działania własne;) W 1991 roku wsiadłem do windy, która zawiozła mnie na ostatnie piętro akademika "Zbyszko" w Poznaniu do studia Uniwersyteckiego Centrum Radiowego. UCR było kuźnią talentów najpierw poznańskiej, a później jak się okazało, również warszawskiej braci dziennikarskiej. To był wspaniały czas studiów oraz pracy w świetnym i oddanym towarzystwie ludzi ogarniętych prawdziwą pasją.

Lwia furia Mugabego

Prezydent Mugabe się zdenerwował. Amerykański dentysta ustrzelił mu najpopularniejszego lwa w Zimbabwe, Cecyla. Cecyl mieszkał sobie w parku narodowym Hwange. Miał prawdziwą lwią grzywę i lwie serce. Był bardzo łagodny dla ludzi (zjadał tylko jednego ludzia w miesiącu), kochał przyrodę i okoliczne lwice. Jako jedyny samiec na dość sporym obszarze parku miał kobiet pod dostatkiem. Można powiedzieć, że był z niego prawdziwy lew salonowy.