RadioNewsLetter - Wydanie 674

Numer wysłany 2015-10-15

Drodzy czytelnicy, We środę rozpoczęła się kolejna edycja Amsterdam Dance Event i każdy kto reprezentuje, interesuje się i jest lub chce być dj klubowym powinien tam być i pewnie jest... Dwadzieścia lat temu jako reprezentanci Music & Media byliśmy na pierwszej imprezce ADE, gdzie w małym klubie, w oparach marihuany i niesamowitym hałasie rodziło się coś, co teraz jest "the world’s biggest club festival and dance related lifestyle program" (cytat z ich strony). Co roku o tej porze Amsterdam tętni jeszcze większym życiem, a my... siedzimy w leśniczówce, suszymy ostatnie grzyby i dokarmiamy pszczoły. Woow... zapraszam do lektury RNL i serdecznie pozdrawiam alina PS. dziękuje za wszelkie pocieszenia związane z chorobą naszego psa. Wciąż z nami...

Jeden dzień z życia managera: Arek Wojciechowski - Radio Elka

Znów muszę się spieszyć. Mam prawie pięćdziesiąt lat i ciągle coś mnie pogania. Miałem to napisać wczoraj, ale gdy już wieczorem uporałem się z “bieżączką”, musiałem jechać na pożar. Jechać powinien dyżurny reporter, ale akurat dzisiaj dyżur miał stażysta, i gdy okazało się, że są ofiary śmiertelne, no i warunki trudne, bo noc, ciemno, zimno i daleko..., lepiej było zrobić to samemu.

Wizytówka: Wojciech Janicki - Radio Wrocław

Szef muzyczny

Jak sobie przypominam zawsze chciałem być lekarzem, dopiero kiedy miałem „naście” lat słuchając nocnej audycji w „Trójce” (na antenie wtedy „Pharao” Tears For Fears), pomyślałem że wspaniale byłoby kiedyś pracować w Radiu… Pod koniec moich studiów na Uniwersytecie Wrocławskim (jednak nie medycyna) na antenie pierwszej prywatnej telewizji we Wrocławiu ukazało się ogłoszenie w sprawie pracy w radiu.

Przytul Holendra

Heel Holland Huilt – cała Holandia płacze! I co my będziemy robić latem 2016 roku? Ekonomiści są szybcy i skalkulowali, że holenderska gospodarka straci ponad 50 milionów euro, które byłyby wydane na pomarańczowe gadżety. Heineken sprzeda mniej piwa, a firmy wynajmujące ogromne ekrany otrzymują tylko anulacje rezerwacji. Holandia ponownie nie zaklasyfikowała się do mistrzostw Europy organizowanych we Francji. Naród w żałobie. Belgijska stacja radiowa Joe FM nawoływała we środę swoich słuchaczy, aby ‘przytulili Holendra’.