RadioNewsLetter - Wydanie 680

Numer wysłany 2015-12-02

Drodzy czytelnicy, W internecie jest specjalna strona listdomikolaja.com, gdzie znajdziecie listy z prośbą o prezenty, ale także spis grzecznych dzieci, który dzisiaj otwiera Amelka, wiek 31 lat. Jeżeli nasza lista wyda się Wam zbyt smutna zajrzyjcie tam i na pewno się rozweselicie. serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Bartosz Synowiec - Radio Afera

Szef muzyczny, dj, prezenter

Moja historia radiowa to takie trochę "od zera do bohatera". Cała przygoda zaczęła się od naboru do Radia Afera w 2006 roku. Jako że radio marzyło mi się od dziecka, przyszedłem i powiedziałem, że chcę robić w nim cokolwiek. Zrobiono ze mnie realizatora. Po roku nadarzyła się okazja zajęcia miejsca przed mikrofonem. Ówczesny programowy Afery ogłosił, że szuka ludzi do prowadzenia codziennego magazynu muzycznego. Spotkał się ze mną, posłuchał mnie, po czym stwierdził, że kompletnie się do tego nie nadaję, nie umiem mówić, mam słaby głos i tak naprawdę raczej nigdy nie zostanę prezenterem.

Marcin Bąkiewicz poleca: Foo Fighters - Saint Cecilia

Czasy, gdy Foo Fighters byli postrzegani, jako kapela gościa, który grał na bębnach w Nirvanie, na szczęście dawno mamy już za sobą. Dziś ta grupa to gwiazda pełną gębą, a ich listopadowy koncert w Tauron Arenie w Krakowie kolejny raz utwierdził mnie w przekonaniu, że Foos to prawdziwe, sceniczne zwierzęta! Przed koncertem miałem przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z zespołem, zamieniłem kilka zdań z liderem grupy i przekonałem się, że słusznie mówi się o nim, że to „The Nicest Man in Rock”.