RadioNewsLetter - Wydanie 700

Numer wysłany 2016-06-09

Drodzy czytelnicy, W tym roku się spięłam i wysiedziałam/wyleżałam przed telewizorem prawie cały festiwal w Opolu. Oprócz wieczoru filmowego zaliczyłam wszystkie koncerty. Wielu rzeczy nie rozumiem, ale to pewnie dlatego, że jestem "cudzoziemką". Ogólne wrażenie: nagrody są robione pod wręczających i sponsorów. Raz do roku można się pokazać w telewizji publicznej:)) serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Łukasz Jakubczyk – Radio 90/ Radio Jura/ Radio Gra Wrocław

Dj, prezenter, człowiek od dźwięku i antenowego brzmienia stacji. Osoba odpowiedzialna za miksowanie i opisywanie muzyki.

Wszystko zaczęło się w połowie lat 90-tych ubiegłego wieku. Byłem fanem list Hop Bęc, którą nagrywałem na kasety, a później sam próbowałem zapowiadać piosenki. Na szczęście moje archiwa zaginęły. Potem było radio internetowe, które było zabawą. Po jakimś czasie okazało się, że dla mnie i kilku osób przerodziło się w prawdziwe uczucie do radia.

Maruda

Maruda coraz częściej zastanawia się czego obecnie dorastająca młodzież uczy się w szkole. Za czasów Marudy dominowały jednak na lekcjach matematyki zadania w rodzaju: pociąg wyjechał z punktu A do punktu B…itd., itp. Może i te zadania nie były zbyt rozwijające jednak nauczyły nas na lata, że jedziemy z punku A do B lub oczywiście na odwrót. Dzisiaj jednak najwyraźniej taka wiedza jest co najmniej wiedzą tajemną. Dlaczego Maruda tak sądzi?