RadioNewsLetter - Wydanie 715

Numer wysłany 2016-10-20

Drodzy czytelnicy, W tym wydaniu Andrzej Ryczkowski zastanawia się, dlaczego tak niewielu słuchaczy "występuje" na antenach; Beata Nowicka próbowała słuchać Trójki, a Maruda konkluduje, że "osiągnęliśmy stan, w którym główne wiadomości dnia już dawno przekroczyły poziom tak aszdziennika jak Pożaru w Burdelu". Złożona przeziębieniem przesyłam gorące pozdrowienia i życzę radości z ukazania się kolejnego numeru RNL. alina

Wizytówka: Beata Nowicka - Muzyczne Radio Dolny Śląsk

Szef Informacji
O sobie?...nie przepadam za tym gatunkiem literackim, ale przyznaję, o innych lubię poczytać. Czytanie to jedno z moich ulubionych zajęć. Pasjami uwielbiam dobrą lekturę, z którą da się zatracić w miękkim swetrze, koniecznie takim bardzo „na wyrost” i przepastnym fotelu. A że wciąż za mało czasu na ten luksus, to i zapasy tego co to chciałabym piętrzą się przyszłościowo… I tak mam od zawsze.

Prawie jak w kinie - Ostatnia Rodzina

Ostatnią rodzinę debiutanta Jana P. Matuszyńskiego obejrzałam dwa tygodnie temu. Ale potrzebowałam czasu, by uwolnić się od emocji związanych z tym obrazem i spojrzeć na historię rodziny Beksińskich trzeźwym okiem, jeśli to w ogóle możliwe. Bo recenzje tego obrazu są skrajnie różne. Kością niezgody okazał się filmowy wizerunek Tomasza Beksińskiego. Dlatego od samego początku mam wrażenie, że odbiór tego filmu, a co za tym idzie ocena jego wartości, zależy przede wszystkim od kontekstu.