RadioNewsLetter - Wydanie 739

Numer wysłany 2017-05-11

Drodzy czytelnicy, Za każdym razem, gdy zachodzą znaczące zmiany personalne w jednej z dużych grup radiowych układamy z koleżankami i kolegami, tak dla zabawy, scenariusze zmian według naszych domysłów i analiz. Czasami trafiamy jak kulą w płot, a czasami jesteśmy ... prawie nieomylni :)) Tak jest też tym razem, gdy ogłoszono pierwsze zmiany w Eurozecie. Zobaczymy, czy nasze przewidywania się sprawdzą. Dam znać. Zapraszając do lektury nowego wydania RNL serdecznie pozdrawiam i życzę ocieplenia alina

24 godziny z życia porankowca: Łukasz Ciechański - Antyradio

Budzik mam ustawiony codziennie na 4:00 rano. Drugi na 4:02, trzeci na 4:05… I tak chyba z sześć innych jeszcze. I dobrze, bo często przez sen wyłączam pierwszy. A potem drugi. Czasem też trzeci… Ale równie często budzę się o 3:58 idealnie wyspany. Gorzej, kiedy obudzę się idealnie wyspany o północy (co też się zdarza...). Wtedy najgorzej ma ze mną nasza producentka Magłorzata Wierzejewska. Ostatnio wywaliłem do góry nogami o 2 w nocy cały przygotowany dzień wcześniej program. Bo wymyśliłem coś lepszego (albo tak mi się wydawało…).

Głos Niedźwiedzia

Dzień za dniem. Za majem maj... Przesunąłem sobie „długi majowy weekend” o tydzień. Spodziewałem się lepszej pogody. Się nie udało. Pogoda była taka sobie, ale poza tym cudownie. Góry to góry! Pospać, połazić, pojeść... No ale żeby 9 maja padał śnieg? Taki rok. Wróciłem dziś. Samolotem z Wrocławia. Bardzo przyjemnie i szybko. Z tym, że na lotnisku w Warszawie tuż po 13 wylądował „cały świat”.

Eurowizja 2017: Polska w finale!

No i stało się! Czwarty raz z rzędu jesteśmy w finale Konkursu. Z którego miejsca udało się Kasi Moś trafić do sobotniego koncertu?
O tym dowiemy się natychmiast po zakończeniu całej imprezy.
Nie miałem jednak wątpliwości w to, że nasze nastroje będą radosne. Reprezentantka Polski nie tylko wyróżnia się w tym roku jednym z najlepszych wokali i spójną prezentacją. Za nami stoi też niemała grupa Polaków żyjących poza granicami ojczyzny. Czuję, że tym razem awans zawdzięczamy więc jurorom i głosowaniu telewidzów.

Prawie jak w kinie - Narodziny gwiazdy 2018

Wiemy coraz więcej o nowej wersji A Star Is Born, która na ekrany kin amerykańskich trafi pod koniec września 2018. Czekam na nią z niecierpliwością bo losy tego projektu obserwuję od kilku lat. O tym, że w Hollywood planowany jest kolejny remake Narodzin gwiazdy dowiedziałam się po raz pierwszy w 2011 roku. Reżyserem filmu miał być Clint Eastwood, zaś odtwórczynią tytułowej roli Beyonce. Jednak rozmowy z wokalistką utknęły na etapie negocjacji, a Clint zajął się innymi projektami. Wszystko zmieniło się w 2014 roku, kiedy Eastwood poznał Bradleya Coopera, odtwórcę głównej roli w jego filmie American Sniper. To właśnie wtedy zapadła decyzja, że panowie połączą siły przy realizacji trzeciego już remake' u A Star Is Born.

FutureHits: Good Life

Kontynuujemy cykl utworów, które mają szanse zostać przebojami w Waszych stacjach. Trudno zaprzeczyć, że gdy pojawiał się soundtrack do kolejnej części serii „Szybcy i wściekli” to gościło na nim mnóstwo topowych artystów. Nie tak dawno, bo 21 kwietnia do naszych kin weszła 8 już część i choć nie jestem fanem serii to szybko przejrzałem listę wykonawców. Nie musiałem długo czekać aż „Good Life” G-Eazy & Kehlani zaczął pojawiać się na listach przebojów w kolejnych krajach. Czy powtórzy sukces „See You Again”?