RadioNewsLetter - Wydanie 744

Numer wysłany 2017-07-06

Drodzy czytelnicy, Zadzwoniłam do jednego z radiowych kolegów i zastałam go na zagranicznych wakacjach (do blondynki dzwoni koleżanka, a blondynka na to "a skąd wiedziałaś, że jestem w sklepie:)). Myślał, że zadzwoniłam z jakimiś zaskakującymi wieściami z naszej branży, bo regularnie dzielimy się "niepublikowanymi sekretami". A tu sezon ogórkowy, letnie ramówki bez cienia mówienia, chociaż... kilka rzeczy się po cichu nakręca, ale o nich będzie dopiero po wakacjach. Ale i tak tematów nigdy nie brakuje. zapraszam i serdecznie pozdrawiam alina

Głos Niedźwiedzia

Do dziś byłem pewien, że moje ulubione Bondy to „Casino Royale” i „Skyfall”. Ale dziś jeszcze raz zobaczyłem „Spectre”. Pierwsza godzina filmu – genialna! Spektakularna... Już się cieszę na następny film z Danielem Craigiem. Jest świetny! A co do piosenek z Bonda, to pierwsza piątka jest taka: Carly Simon „Nobody Does it Better”, Adele „Skyfall”, Tina Turner „Goldeneye”, Gladys Knight „Licence to Kill”, Sheryl Crow “Tomorrow Never Dies”. Bez szeregowania. Kobiety robią to najpiękniej...

Cash i świetliki

Amerykański Dzień Niepodległości 4 lipca celebrowałem tym razem w jacuzzi popijając doskonałe czerwone wino. Zamiast fajerwerków oglądałem latające świetliki. W oddali huczały wybuchy ogni sztucznych, tłumy wiwatowały, a ja “łyka i świetlika”.
Totalny luzik. Podwodne światełka zmieniały kolory, wiał lekki wiaterek, dysze ze strumieniami wody dyszały dostarczając przyjemnego hydromasażu i było cudownie. Mógłbym jeszcze dodać, że nie byłem w jacuzzi sam, ale zachowam dyskrecję.

FutureHits: Came Here For Love

Dwa lata temu Bruce Fielder z Norfolk jako Sigala pojawił się w zestawieniach list przebojów z debiutanckim singlem „Easy Love” wykorzystującym sample z „ABC” The Jackson 5. W tym samym roku ukazało się „Sweet Lovin’, które zrobiło jeszcze więcej zamieszania w zestawieniach. Cztery kolejne single, wydane rok później, owszem zagościły na listach, ale ani John Newman i Nile Rodgers, ani Craig David, ani DJ Fresh nie zagwarantowali miejsca w pierwszej trójce zestawień. Jak będzie w tym roku?