RadioNewsLetter - Wydanie 745

Numer wysłany 2017-07-20

Drodzy czytelnicy, Wakacje w pełni, a tu cała redakcja się zameldowała jakby nigdy nic. To dobrze, bo mamy letni grafik wydawniczy i powoli zaczyna się sezon grzybowy. zapraszam do lektury i serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Piotr Kiełbiński - Grupa Radiowa Time

Szef techniki

Przygoda z radiem zaczęła się w moim wypadku dość późno, bo pod koniec studiów i na dodatek trochę przez przypadek. Jako student Politechniki Wrocławskiej ambitnie szukałem miejsca na praktyki, tyle że zaglądałem do studiów nagraniowych… Podczas rozmowy w studiu pod placem Nowy Targ (w byłym schronie przeciwlotnicznym z okresu 2 wojny światowej) wyszło, że studio współpracuje z pobliskim Radiem Kolor, które może być ciekawszym miejscem na praktyki. Pięć minut później tam byłem i się udało! Technikę we wrocławskim Kolorze stanowili wtedy Krzysiek Jasica i Karol Tusznio.

Głos Niedźwiedzia

Złożyłem podanie o wizę do Stanów Zjednoczonych. Dużo pytań, ale to na szczęście na stronie Ambasady. Przebrnąłem... Na dziś mi wyznaczyło spotkanie osobiste. Tak, miałem trochę tremy. Zawsze w takich razach czuję się jak przestępca. Ale było światowo, znaczy po amerykańsku. Miałem być na Pięknej dokładnie o 10.15. Jestem... Patrzę – spora kolejka. Pytam, czy Państwo na 10.15. Nie, na 10.30, 10.45. A było napisane, że trzeba być punktualnie, a nie wcześniej! Wchodzę.