RadioNewsLetter - Wydanie 754

Numer wysłany 2017-10-19

Drodzy czytelnicy, Pod tekstem Wojciecha Dalętki wywiązała się ciekawa dyskusja i my też dokładamy swoją cegiełkę, bo jesteśmy za każdą dobrą inicjatywą dla radia. Skoro tu wciąż z Wami jesteśmy, to musicie przyznać, że trzyma nas miłość do radia... bo innego powodu nie widzę:)) zapraszam i serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Piotr Otrębski - Radio Warszawa

Dziennikarz, prowadzący pasma antenowe, wydawca wiadomości, wieloletni autor audycji gawędziarskich „Tu była Warszawa”, jeden z prowadzących poranki publicystyczne Siódma9 (nadawane w pięciu rozgłośniach regionalnych), jeden z prowadzących program radiowo-telewizyjny „Angelus” (wspólna realizacja z Polsat News).

Radio odkryłem w 2008 r. Właściwie to ono odkryło mnie – nieopierzonego, bojącego się przestać mówić. Na początku lustrowałem warszawskie kościoły – z mikrofonem po mieście. Ogrom ciekawych artefaktów. Audycja miała koszmarną nazwę i jakiś czas ewoluowała.

30 lat później ... czyli już się z tego nie wyleczę

Witaj Alino, trzy tygodnie temu odbyło się spotkanie byłych pracowników Radia Centrum w Lublinie pod hasłem "30 lat później". Zaczynam od tej informacji, ale nie będzie to relacja, ponieważ na spotkaniu nie byłem, choć żałuję, bo zaszczyciło go swoją obecnością kilka osób, które poznałem 29 lat temu w Radiu Centrum. Tamara Bieńkowska, Artur Zaremba, Grzegorz Skwarek, Darek Mysona - mój pierwszy redakcyjny szef, Jarek Kowalski ...

Ennio Morricone - 60 Years Of Music Tour

Byłam na koncercie Ennio Morricone. Czekałam na to wydarzenie przez pół roku. Od dnia, w którym kupiłam w kasie Atlas Areny bilety na 14 października. Była to prawdopodobnie jedna z ostatnich okazji by zobaczyć Mistrza na żywo. Jeden z najwybitniejszych kompozytorów w historii kina świętować będzie w przyszłym roku 90 urodziny. Coraz częściej słyszy się, że kończy z koncertami. A jednak podczas łódzkiego występu fantastyczna kondycja Maestro mnie zaskoczyła. Prawie 2, 5 godziny na scenie, zwieńczone potrójnym bisem to naprawdę coś.