RadioNewsLetter - Wydanie 776

Numer wysłany 2018-05-24

Drodzy czytelnicy, "W związku z wchodzącym w życie 25 maja 2018 r. rozporządzeniem dotyczącym ochrony danych osobowych (RODO)..." informujemy, że wszelkie dane, które sami wpisaliście rejestrując się w RNL są przez nas chronione od lat. Każdy zapisujący się do portalu czyni to z własnej woli, może swoje dane w każdej chwili uaktualniać lub wypisać się z naszego uroczego grona. Nie sprzedajemy danych i nie używamy ich do celów marketingowych. Gdyby ktoś z Państwa miał pytania pozostaje do dyspozycji. zapraszam do kolejnego wydania RNL i serdecznie pozdrawiam alina

Głos Niedźwiedzia

Poleciałem do Wrocławia po dwa bochny chleba. Do czego to doszło... Prawda jest taka, że poleciałem na ważne spotkanie, ale bochny przy okazji się przywiozło. Piekarnia na placu Bema. Warto sprawdzić... Chleb w bagażu podręcznym, pachniało w samolocie, że hej. 1987 rok. Z Targów Płytowych MIDEM w Cannes, poza płytami przywoziło się mandarynki i sery pleśniowe. Sery też w podręcznym. Oj, nie pachniało ładnie w samolocie.

Eurowizja: Koniec sezonu?

Jestem trochę zmęczony zamieszaniem, jakie powstało po zakończeniu konkursu. Fakt, że wygrał Izrael wykorzystują teraz różne strony. Pojawiły się m.in. petycje społeczne, protesty dyplomatyczne i wewnętrzne rozgrywki w różnych instytucjach. Wszystko to sprawia, że łatka polityczności przyozdabia to wydarzenie jeszcze mocniej niż zwykle, choć nie takie było przecież jego założenie. Dziś zatem tylko kilka słów o mocnej oglądalności w Europie oraz kilku obserwacjach dydaktycznych.