RadioNewsLetter - Wydanie 780

Numer wysłany 2018-06-21

Drodzy czytelnicy, Dzisiejsze wydanie RNL powstało w całości dzięki naszej redakcji. Cesco i ja jesteśmy na zwolnieniu:) zapraszam i serdecznie pozdrawiam alina

Głos Niedźwiedzia

Teoria względności. Jest susza, a jednak czereśnie są zjawiskowo smaczne. A w muzyce nie mamy sezonu ogórkowego. Ogórki też zresztą pyszne... Nowa płyta Kasi Kowalskiej. Wreszcie! Premiera w piątek. Dziś dostałem mój egzemplarz. Z dedykacją i autografem. Posłuchałem i zaznaczyłem dziewięć piosenek na dwanaście. Kasia w świetnej formie i to najważniejsze. Najmocniejszy utwór – „Dla Taty”. Przejmujący... A mundial? Podglądam, oczywiście.

Konrad Pikula poleca: John Mayer - New Light

Każdego dnia szybka winda wyciąga mnie na 19-te piętro. Kilka sekund, kilku-klikunastu współuczestników podróży i tyleż samo par oczu wpatrzonych w ekrany przenośnych urządzeń. Na każdym przystanku „do widzenia - do widzenia, do widzenia - do widzenia”. Do smartfona, a nie do widzenia! Czasem myślę, że prościej byłoby włamać się do takiego urządzenia i zwrócić czyjąś uwagę, niż zwykłym spojrzeniem, kierowanym na stojącą obok osobę.