RadioNewsLetter - Wydanie 803

Numer wysłany 2019-01-17
Drodzy czytelnicy,

Najpierw o opóźnieniu z wydaniem RNL, chociaż myślę, że się domyślacie. Z powodu kłopotów z T-Mobile korzystamy z Neostrady, ale ilość awaryjnych użytkowników wyraźnie tutaj wzrosła i nasza 7-kilometrowa linia telefoniczna ledwo dyszymy. Nie dajemy jednak za wygraną.

Przed kilkoma godzinami zakończyła się gala rozdania holenderskich nagród radiowych. Jestem zazdrosna o te nagrody. Dlaczego? Bo my nie mamy nic.

W przeszłości rozmyślaliśmy o takich nagrodach. Pamiętam, że chcieliśmy przyznać nagrodę ‘kto najlepiej budzi ludzi’, radiowy talent roku i jeszcze w kilku innych kategoriach, ale żeby takie nagrody zorganizować potrzebna jest współpraca całej branży radiowej. Niestety, nie było. Ale nigdy nie mów nigdy, Dragan :)

Nad szczegółami obecnego portalu ciągle pracujemy i zapraszamy do przesyłania uwag i sugestii.

Serdecznie pozdrawiam

Alina

Zaczerpnięcie powietrza

Koniec cyrku, politycznej żonglerki, popisów clownów, podniebnych akrobatów i lwiej tresury. Po 35 dniach częściowego odrętwienia rząd amerykański powoli rozprostowuje członki. Straty? Bagatela, 7 miliardów dolarów. Czy było warto zamykać rząd? Ja się nie wypowiadam, bo nie jestem bezstronny. Absolutnie nie mam ochoty na to, żeby mieszać z błotem naszych przywódców, którzy nie mogli wymyślić lepszej strategii.