RadioNewsLetter - Wydanie 804

Numer wysłany 2019-02-07
Drodzy czytelnicy,

Teraz, gdy mamy już prawie gotowy nowy portal powinnam chyba przypomnieć, jak to drzewiej bywało. Otóż każdy z czytelników był zobowiązany napisać przynajmniej jeden tekst na rok.

Tak, tak, tak było... Pamiętacie tę zasadę? Oczywiście, nie każdy był zdyscyplinowany i dał rade napisać, ale wciąż kontentu było wtedy więcej niż obecnie. Bo jeżeli ktoś nie lubi pisać, lub uważa, że nie może napisać o tym co myśli pod własnym nazwiskiem to zawsze możecie przesłać nam tematy, które Was interesują, lub poinformować gdy ktoś ciekawy i utalentowany jest w Waszej stacji, a my o niej/o nim nic nie wiemy.

Zapraszam raz jeszcze do przesyłania sugestii i serdecznie pozdrawiam

Alina

Głos Niedźwiedzia

Zagłosowałem dziś na Fryderyki. Kiedyś to było dla mnie święto. Dziś było jakoś inaczej, dzień powszedni. Ja uwielbiam zwykłe dni powszednie, ale... W sprawie głosowania było dziwnie. Moim zdaniem 2018 w naszej krajowej muzyce był dobrym rokiem. Bardzo dobrym... Ale jakoś nie widzę tego w nominacjach do naszych najważniejszych branżowych nagród. Pewnie się czepiam albo miałem zły dzień. Akurat miałem dobry, bardzo dobry dzień.

Bartłomiej Gruchlik poleca: Bryan Adams - Shine A Light

Tuż przed pierwszą emisją tej piosenki kolega realizator stwierdził, że "komuś takiemu jak Bryan Adams to dopiero musi być ciężko napisać nowy przebój". Celna uwaga. Bo czy z takim zestawem klasycznych już hitów ktoś potrzebuje jeszcze jednego? Czy w ogóle da się doścignąć to, co miliony już znają i kochają? Nowa płyta, owszem, dla fanów, ale na koncertach i tak trzeba grać the 'greatest hits'.