RadioNewsLetter - Wydanie 824

Numer wysłany 2019-08-22
Drodzy czytelnicy,

I tak doszliśmy do ostatniego, wakacyjnego wydania RNL :)

Dziękuje Rafałowi Freyerowi za zorganizowanie Letniej Szkoły Formatów. Wierzę, że dla wielu osób tak uporządkowana wiedza jest interesującym materiałem do samodoskonalenia.
A jeżeli są wśród nas czytelnicy, którzy mają pytania o inne formaty lub też ktoś z szanownego grona ma sugestie dotyczące tematów do rozważenia zapraszam do kontaktu.
Także, gdy chcecie zaprezentować z dumą swoją stację, opowiedzieć o muzycznym odkryciu, podzielić się wrażeniami z cudownego festiwalu czy koncertu... będziecie bardziej niż mile widziani.
Adres mailowy do redakcji znajduje się m.in. w rubryce ‘Single polecane’.

Serdecznie pozdrawiam

Alina

Bartosz Synowiec poleca: Mathieu Des Longchamps - Tenemos Todo (Taggy Matcher Remix)

Nic mnie tak nie rozbujało tego lata jak ta piosenka. Mathieu des Longchamps do młody wokalista, który urodził się w Kanadzie, jako dziecko mieszkał w Panamie, a okres dojrzewania spędził w Paryżu, w którym mieszka do dziś. I tu mniej więcej wyjaśnia się sprawa, jak do tego doszło, że wokalista o francusko brzmiącym nazwisku nagrał letni hit w języku hiszpańskim.

Szarlotka posmarowana musztardą

Ten dzień zaczął się od razu dziwnie. W poczcie na dzień dobry zobaczyłem maila pt. „Odzyskaj kontrolę nad swoim pęcherzem”. Zaraz potem telefon, czy będę dziś w Sopocie na Top Of The Top Festival? No, nieee. Czasami lubię szczyptę masochizmu, ale nie kilka godzin non stop. Tym bardziej że wiele razy, gdy Radio Gdańsk nadawało z Opery Leśnej Studio Festiwalowe, to byłem na tej imprezie – chcąc nie chcąc, bo z polecenia służbowego.