RadioNewsLetter - Wydanie 829

Numer wysłany 2019-10-03
Drodzy czytelnicy,

W miejscu, w którym przebywamy tematem numer 1 są grzyby. Najpierw było o tym, jakie są ceny w skupie i co się opłaci zbierać, a obecnie z oburzeniem się mówi, że skupy nie przyjmują już podgrzybków, chociaż lasy są pełne tych cudownych, jesiennych egzemplarzy.

Zawsze coś, prawda. Jak było sucho tęsknilismy za deszczem, a jak pada to narzekamy, bo przecież przydałoby się trochę słońca. I tak ze wszystkim. Zawsze znajdzie się powód, żeby pomarudzić.

No to marudzę. Niedźwiedź też o tym napisał. Reklamy w radiu. To jest rzeczywiście nie do trzymania. Rozmawiałam już kiedyś z branżowymi kolegami na ten temat i zaproponowałam zorganizowanie konkursu na ‘najgorszą reklamę radiową’, ale powiedziano mi wtedy, że to tylko pogorszy sytuację. To może trzeba zorganizować konkurs na ‘najlepszą reklamę radiową’? Czy widzę entuzjazm wśród tłumu? 'Szkoda energii' - powiedział kolega.

Serdecznie pozdrawiam

Alina

Marcin Bąkiewicz poleca: Tool – Fear Inoculum

Kilka tygodni temu muzyczny świat obiegła sensacyjna wiadomość – nowy album Toola zdetronizował Taylor Swift, zajmując pierwsze miejsce na liście Billboard 200. Wyobrażam sobie, że wirtualne klawiatury w smartfonach fanów wokalistki zagotowały się od wyszukiwania „what is Tool band” („band” niezbędne – ech, te popularne słowa w Google), choć mogę też założyć że i niejeden wielbiciel Toola wpisał na swoim laptopie „who is Taylor Swift”.