RadioNewsLetter - Wydanie 843

Numer wysłany 2020-02-06
Drodzy czytelnicy,

W tym numerze mamy bardzo interesujący artykuł napisany przez Daniela Adamskiego o “Brudnym Haerze’. Cytuję fragment ‘Na palcach jednej ręki liczę polskie media, w których HR (jeśli w ogóle istnieje) funkcjonuje tak, jak powinien. Na pewno w tej wąskiej grupie nie ma żadnego znanego mi radia, a już zupełnie poza nawiasem znajdują się media publiczne, które na HR-owym polu co najmniej raz w miesiącu popełniają harakiri”.

Zapraszam do lektury!

I jeszcze małe przypomnienie dla planujących wyjazd na konferencje RadioDaysEurope do Lizbony o tym, że cena akredytacji ze zniżką jest ważna tylko do 15 lutego. Program konferencji jest już prawie gotowy, a z naszego rynku będziemy reprezentowani w panelu ‘The rise of talk radio’ przez Kamilę Ceran z Tok FM.

Serdecznie pozdrawiam

Alina

Wizytówka: Roch Siciński - Radio ZET/Chillizet

Dziennikarz

Pracuję w dziale informacji Radia ZET i prowadzę audycję autorską „Ale jazz!” w Chillizet. Moje teksty można znaleźć m.in. w „JazzForum”, „Wiadomościach ZAiKS”, „Gazecie Magnetofonowej”, „Ruchu Muzycznym”, „Tygodniku Przegląd”, czy „Chimerze”, ale też na okładkach płyt wydawanych przez Universal Music, Fundację Seiferta, For Tune, czy Agencję Muzyczną Polskiego Radia.