RadioNewsLetter - Wydanie 852

Numer wysłany 2020-04-09
Drodzy czytelnicy,

Kryzys związany z koronawirusem uderza nas wszystkich. Widzimy piękne inicjatywy antenowe, wspierające tych, którym jest najtrudniej utrzymać się na rynku. Angażujecie słuchaczy do akcji pomocy samotnym i starszym. Informujecie i bawicie. Wspieracie polskich artystów, grając polską muzykę. Ale kto dba o stan polskiego przemysłu radiowego?

Jesteśmy podzieleni i nie mieszkamy w kraju, który wspiera naszą działalność. Dlatego z całego serca popieramy inicjatywę „Radiowcy razem”, zaproponowaną przez Grupę Radiową Agory, ale otwartą dla wszystkich firm radiowych. Dołączcie do strony na Facebooku i weźcie udział w dyskusji.

Ponieważ ‘United we stand, divided we fall’.

Życzymy spokoju, zdrowia i wytrwałości.

Serdecznie pozdrawiamy

Redakcja RNL

Żegnamy naszą koleżankę Zosię Skubikowską

W tym niezwykle trudnym dla wszystkich czasie nadeszła bardzo smutna wiadomość. Po długiej i ciężkiej chorobie zmarła nasza droga Koleżanka Zosia Skubikowska – wspaniały, mądry, ciepły Człowiek. Przyjmowała swoją chorobę z optymizmem, walczyła dzielnie. Nie lubiła mówić o swoim cierpieniu, w każdej rozmowie pamiętała natomiast, aby spytać, co nowego w pracy, jak nasze dzieci, zwierzaki…