RadioNewsLetter - Wydanie 865

Numer wysłany 2020-09-10
Ludzie, ludzie, ludzie… co się stało ze „sprawdzaniem źródeł” - czy to obecnie stało się niemodne? Jesteśmy bombardowani mailami i telefonami, że „Portal taki i taki” oraz „Na stronach tego lub innego radia” donoszą, że „Marek Niedźwiecki powrócił do radia. W nowej stacji poprowadził Listę Przebojów".

Czy to prawda?

Prawdą jest, że jest to kolejny wyraźny przypadek dziennikarstwa typu „kopiuj-wklej” opartego na niepotwierdzonych źródłach mediów społecznościowych. Tylko tym razem wiemy na pewno że to „fake news”. Skąd wiemy? Ponieważ Marek sam to mówi. Przeczytajcie w tym tygodniu Głos Niedźwiedzia - a dowiecie się, że Marek nie poprowadzi już żadnej listy przebojów. I co ważne: kiedy w RNL tak piszemy - to jest to prawda!

Dosyć o przeszłości? Koniecznie przeczytajcie wywiad z Agnieszką Szydłowską, która patrzy w przyszłość, dzieli się swoimi pasjami i marzeniami.

Potem nie zapomnijcie dołączyć do Wojciecha Żórniaka, który jak wiemy, żyje w zupełnie innym wymiarze - po przeczytaniu będziecie wiedzieć, że wszystko będzie dobrze. Czemu? Bo koliber tak mówi… Dziwicie się?

Serdecznie pozdrawiam

Cesco