RadioNewsLetter - Wydanie 875

Numer wysłany 2020-12-03
Drodzy czytelnicy,

Są takie dni, że nic nie wychodzi, że wszystko wypada z rąk i nie masz pojęcia, co napisać w "Liście od redakcji". Dzisiaj Alina ma jeden z takich dni.

I to jest dla mnie trochę dziwne, ponieważ jest tak wiele do powiedzenia. Niby z jakiegoś powodu Trójka nie wysyła nam już swoich nowości do Raportów stacji. Ale przynajmniej wiadomo, dlaczego nie ma ich w zestawieniu. Szkoda, bo od czasu istnienia RNL Trójka zawsze raportowała. A zatem cierpliwie czekamy.

Do tego czasu spójrzcie na inne teksty w RNL!

Temat tygodnia, tak… znowu Radio 357. Alina rozmawia z Piotrem Stelmachem, który mówi, że "Kodeks radiowy mamy w serduchach i wiemy, co mamy robić". Zobaczymy Stelmi, zobaczymy… i napiszemy w RNL!

Również w RNL:

Dwa razy Marek: tym razem reprezentując redakcje poleca świąteczną piosenkę Gino Vannelli, a oboje z Aliną myślą, że Gino mógłby w teledysku być bardziej upudrowany. Za to w Głosie Niedźwiedzia Marek uczepił się latania.Mariusz Rokos wciąż słucha. Wojciech miał omlet z szynką i serkiem szwajcarskim na śniadanie. Maruda marzy o prawdziwej zimie. Szymon dzieli się przemyśleniami o Konkursie Piosenki Eurowizji dla dzieci i myśli, że "Nasza piosenka i prezentacja rzeczywiście nie zasłużyły na najwyższe miejsca". Z kolei Agnieszka uważa, że jest za wcześnie na dzwoneczki i fajerwerki, a Kinga zanurza się w świątecznych nastrojach dzięki ścieżce dźwiękowej do filmu Strażnicy Powstania.

Miłej lektury!

Cesco