RadioNewsLetter - Wydanie 880

Numer wysłany 2021-01-29
Drodzy czytelnicy,

Nasz bliski przyjaciel zaskoczył mnie w tym tygodniu. Napisał, że nie jest zadowolony, iż Radio 357 ogłosiło stworzenie sklepiku. Również o tym słyszałem, ale dla mnie to miało sens. Wysłaliśmy do siebie kilka maili na ten temat i teraz lepiej rozumiem jego stanowisko. Ale nie chodzi o mnie. Przeczytajcie proszę „Może ktoś z 357 odniósłby się jakoś do etycznej strony tej sytuacji?” i dajcie nam obojgu znać, co myślicie na ten temat!

Co jeszcze w RNL: Marcin Bąkiewicz nie ścinał włosów od 29 lat; Paweł Sołtys robił kiedyś mini-reportaż… o roli ziemniaka w gospodarce; Markowi udaje się umieścić w swoim tekście otwierającym Głos 10 liczb; Wojciech widzi dwa księżyce… „Puk, puk!”, „Kto tam?”. „Dzięcioł!”; Maruda ma wizję: nasz rynek radiowy będzie wyglądał tak jak teraz; Szymon zwraca uwagę na szczegóły i stwierdził, że brakuje litery "h"; dla Agnieszki tekst idealnie eksponuje gitara albo pianino; a Kinga przyznaje, że spędziła 30 godzin z Kevinem Costnerem... Kto by pomyślał!

Zapraszam do lektury i życzę zdrowia!

Cesco

Głos Niedźwiedzia

28 stycznia 1978 roku płyta „Rumours” grupy Fleetwood Mac pojawiła się na 1 miejscu bestsellerów na brytyjskim rynku. Prawie rok po światowej premierze. Album nagrywany w 1976 roku, ukazał się 4 lutego 1977 roku. Do dziś sprzedano go na całym świecie w nakładzie ponad 45 milionów egzemplarzy. Na brytyjskiej liście spędził ponad 440 tygodni. Na amerykańskiej liście według Billboardu jest też ponad 400 tygodni, aktualnie na… 41 miejscu.