RadioNewsLetter - Wydanie 892

Numer wysłany 2021-05-20
Drodzy czytelnicy,

W RNL często wspominamy ‘stare, dobre radiowe czasy’, bo przecież uwielbiamy wspominać. I właśnie nadarza się kolejna okazja do branżowych wspomnień, gdyż z eteru zniknęło Radio WAWA, a powstało SuperNova. Anna Paluszek jest DP stacji i opowiada nam o tym, dlaczego taka zmiana nastąpiła. Natomiast Jarek Paszkowski, który był szefem programowym WAWy przez 11 lat wspomina czasy budowania wizerunku i formatu stacji, w zupełnie innych czasach.

Za tydzień kolejne wspomnienia o Radiu Wawa!

A co w stałych rubrykach?

Maruda szuka nowego imienia. Może ktoś ma pomysł? Wojciech po wizycie w Ocean City uważa, że Fellini dostałby tam zawrotu głowy. Niedźwiedź wspomina Radio Żak i swoje wyprawy studenckie. Zdjęcie z Włoch fantastyczne:) Kinga też wspomina, bo właśnie mija 30 lat, gdy zdawała maturę i przypomniało sie Jej jak z pierwszego walkmana słuchałam ścieżki dźwiękowej Yentl Michela Legranda. Agnieszka uważa, że artysta nawet, gdy milczy, to i tak rozbrzmiewa z nim muzyka. A Szymon jest w Rotterdamie. Z jednej strony trochę mu zazdroszczę, a z drugiej nie wiem, czy dałabym rade w pandemicznych obostrzeniach. W telewizji wygląda to spektakularnie, ale jesteśmy dumni, że Szymon reprezentuje tam nasz portal. Cudownie, że w Ahoy może być publiczność, 3500 tysiąca podczas każdego konertu. I jak się radują, że tam są. Miło popatrzeć.

Małe rzeczy a jak nas cieszą!

Życzą zdrowia i serdecznie pozdrawiam

Alina

Wizytówka: Tomasz Paziewski - Radio Nowy Świat, Radio Kampus

Całodobowy pracownik techniczny 🙂

Radiowa przygoda zaczęła się pod koniec 2012 roku, gdy warszawski Kampus rekrutował do redakcji europejskiej. Pierwsza sonda, pierwsze wydukane pytania… tego się nie zapomina :)) potem dział realizacji, antenowy debiut w różnych programach – a dalej już poszło! Po drodze Radio FAMA, Polskie Radio… W Kampusie jestem do dziś (obecnie jako szef działu realizacji), w RNŚ nieco krócej 🙂