RadioNewsLetter - Wydanie 897

Numer wysłany 2021-07-15
Drodzy czytelnicy,

Burze i fale upałów nie powstrzymają nas przed wysłaniem kolejnego wydania RNL czy też Waszego dotarcia do słuchaczy. To normalne. Ale to, co nie jest normalne, to to, że kiedy my tu sobie rozmawiamy o muzyce i naszych osiągnięciach, inni ludzie są zajęci odcinaniem kawałków fundamentu naszej branży. W RNL zbyt długo to ignorowaliśmy.

Dziś rzesyłamy Wam osobistą opowieść o pierwszym roku Radia Nowy Świat autorstwa ‘naszej własnej’ Agnieszki Lipki. Sukces RNŚ pokazuje, że jest droga naprzód.

Jutro zaczniemy myśleć o tym, co możemy zrobić, aby podnieść świadomość niebezpieczeństw, które zagrażają (nie tylko) naszej radiowej rodzinie.

Zapraszam do lektury i serdecznie pozdrawiam

Cesco

Głos Niedźwiedzia

Single z Żoliborza albo Chabry z poligonu… Taka zabawa językiem, którą uwielbiam. Na stare lata przyszło mi nagrywać podcasty. Cokolwiek to znaczy… Raz na jakiś czas spotykam się w studiu z Piotrem Stelmachem i… bawimy się w „teatr wyobraźni”. Chyba jeszcze bardziej, niż na antenie radiowej. Bo w takiej audycji nietypowej możemy powiedzieć i zaprezentować więcej. Świadomy słuchacz wybiera, bo chce. Dla mnie to fajna zabawa.