RadioNewsLetter - Wydanie 901

Numer wysłany 2021-09-09
Drodzy czytelnicy,

Oczywiście wynik 1-1 z Anglią nie jest zły. Ale Anglia naprawdę nie grała dobrze i dzisiaj był taki dzień, w którym Polska mogła ich pokonać. A kiedy nie skorzystasz z okazji, gdy się pojawi, przeminie i może nigdy nie wrócić.

Jacek Niemczyk i Małgorzata Piasecka dostrzegli swoje możliwości w latach 90. Tomasz Berezowski, Emil Marat, Mariusz Smolarek i Marcin Bąkiewicz właśnie je złapali. O wszystkim możecie przeczytać w tym RNL!

Gdyby tylko Wojciech Szczęsny zrobił jeden mały krok w lewo, wtedy mógłby zobaczyć nadlatującą piłkę... Teraz pozostaje tylko czekać...

cesco

Głos Niedźwiedzia

Nie ma dokąd uciec… Ale zawsze miło odwiedzić „miejsca ulubione”. Pozdrowienia ze Szklarskiej Poręby… 3 dni jakby w innym czasie. Tym razem: Miłków, Kaplica Świętej Anny w Sosnówce, Hotel Seidorf, Quirino w Cieplicach, Dolina Norweska, Zakręt Śmierci, Złoty Widok, Pałac Pakoszów, Zamek w Karpnikach (właśnie wyjechał stąd znany amerykański aktor), Gierczynówka, Jakuszyce, Orle… Wystarczy? Wystarczy, jak na 3 dni. Bardzo przyjemnie.