RadioNewsLetter - Wydanie 910

Numer wysłany 2021-12-09
Drodzy czytelnicy,

Spodobał mi się ten pomysł, że członkowie redakcji piszą listy-wstępniaki. Tydzień temu, z braku prądu i połączenia ze wszechświatem, świetnie to zrobiła za nas Maruda. Trzeba będzie to regularnie powtarzać:).

Następny, budujący przykład to DJ Cinek, który napisał do dzisiejszego wydania temat otwierający i wcale nie musiałam Go do tego motywować. Tak sam od siebie. Koniecznie przeczytajcie, bo jest o zagrożeniu dla dj-ów :)

Czy pamiętacie, jak to było, gdy zaczynaliśmy wydawać RNL? Nie? To chętnie przypomnę. Każdy z czytelników miał raz do roku napisać tekst. Takie było założenie, bo mieliśmy tworzyć ten portal wspólnie, jako branżowa rodzina. I co mamy teraz, po ponad 20 latach? Czasami trudno się doprosić: :). Ale ok, wypominki są w listopadzie, a tu święta tuż, tuż... już nie mogę się doczekać. Sama nie wiem dlaczego.

Za tydzień ostatni numer RNL z podsumowaniami muzycznymi koleżanek i kolegów. Będzie co czytać.

Zapraszamy do lektury!

Alina

Maruda i nieuchronny upływ czasu…

Nie będzie tym razem marudzenia, wręcz przeciwnie. 25 lat nagród Grand Press to kawał czasu na rynku dziennikarskim. Maruda jeszcze z Kopca obserwowała początki tego przedsięwzięcia. Bywało różnie, ale szczególnie ostatnio, coraz ciekawiej. Niby wszyscy, z Marudą na czele, wiecznie narzekają na poziom żurnalistyki na krajowym rynku, ale jednak nagrodzone, szczególnie reportaże z ostatnich lat, dotykały rzeczy istotnych.