RadioNewsLetter - Wydanie 934

Numer wysłany 2022-10-14
Drodzy Czytelnicy,

Mam kilku bliskich kolegów, którzy od czasu do czasu mówią mi ‘Dragan, po co robisz tego RNL, to już nikomu nie jest potrzebne. Nie ma branży, a ta mała grupa radiowców ze starego rozdania nie ma na nic wpływu albo jest poza mediami’.

Możliwe, że oni mają rację. Zresztą, przez te ponad 20 lat robienia RNL miałam momenty zwątpienia i czasami byłam bliska zamknięcia portalu. Na szczęście, w takich chwilach przychodził jakiś fajny mail, który mnie motywował do dalszej działalności. To nie chodzi o wychwalanie, czy pisanie komplementów, ale o trafienie w nastrój. I taki mail przyszedł ostatnio od Piotra Czajkowskiego, z którym się znamy od 1992 roku.

Piotr napisał ‘Alina, byłaś dla nas zawsze Aniołem, który pozwalał nam wierzyć, że nasze playlisty mają jakiekolwiek znaczenie w świecie, w którym mieszkali Queen i inni’. To z okresu, gdy pracowałam w Music & Media. Rzeczywiście, to były ciekawe czasy, które wciąż mile wspominamy.

Piotr też wspomina ‘stare, dobre czasy’ i opisał je w super ‘wizytówce’. A Rafał Freyer znalazł ulubione radio muzyczne, BBC Radio 2, którego też kiedyś regularnie słuchałam, wtedy głównie dla muzyki.

Ok, redakcja w komplecie, więc zapraszam do lektury i serdecznie pozdrawiam

alina