RadioNewsLetter - Wydanie 937

Numer wysłany 2022-11-23
Drodzy Czytelnicy,

Chociaż nie jestem fanką to Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej zawsze śledziłam z uwagą. Tym razem jakoś nie mogę z siebie wykrzesać entuzjazmu. Oczywiście kibicuje Holandii i Polsce, ale widzę, że łatwo nie będzie.

Między meczami, bo chociaż nie oglądam to w tle słyszę 4 mecze dziennie, daliśmy rade wydać nowego RNL. Hura! Jeszcze 3 numery i ferie zimowe. Czyli tylko patrzeć jak będę wysyłała ankiety do muzycznego podsumowania 2022 roku.

A skoro daliśmy rade to zapraszamy do lektury, bo cała redakcja ponownie w komplecie i każdy ma swój temat. Gościnnie Małgosia Kierat, DP Rock Radio i Mariusz Bazela z Radia Centrum Kalisz.

Serdecznie pozdrawiam

alina

Głos Niedźwiedzia

24 listopada 1991 roku byłem w Ajaccio na Korsyce. To był mroczny, chłodny, zapłakany dzień. Wieczorem, kiedy włączyłem telewizor, żeby sprawdzić, czy świat jeszcze istnieje zobaczyłem zdjęcia Freddiego. Nie znam francuskiego, ale łatwo było się domyślić, że Artysta właśnie zmarł. 31 lat minęło. Dopiero teraz możemy słuchać „nowej” piosenki „Face It Alone”. Odrzut z płyty „Miracle”.