RadioNewsLetter - Wydanie 945

Numer wysłany 2023-02-16
Drodzy Czytelnicy,

Tłusty czwartek… ok, jest taka reklama: kamera pokazuje od tyłu nagiego, szczupłego mężczyznę, który staje na wadze i nagle odwraca głowę mówiąc ‘co nie weszło nie musi zejść’. To reklama sera o 30% zawartości tłuszczu. Ta reklama ma już dobre 20 lat, ale wciąż ją pamiętam. Dlatego w tłusty czwartek nie będzie u nas pączków, faworków lub innych łakoci… bo tak :)

Już słyszę protesty, że tłusty czwartek jest tylko raz w roku, więc można sobie pomruczeć zajadając się czymś kalorycznym. Oczywiście, ale pamiętajcie, że co nie weszło... :)

Obchodziliście Światowy Dzień Radia? Największą radością jest to, że radio wciąż nam towarzyszy, a Wy wciąż je tworzycie. Pomyślałam o nowym cyklu i jeżeli dobrze pójdzie to zaczniemy go od przyszłego tygodnia. Tak, aby wciąż ‘celebrate radio’.

A teraz uwaga: najchętniej czytanym tekstem w ostatnich czterech wydaniach RNL jest opowieść Jerzego Handzlika ‘Co tam w DAB-ie?’. Gratulujemy Jerzy! I od razu zapraszamy do lektury opowieści Leszka Kozioła z Radia Wielkopolska ‘Strach ma wielkie oczy. Czy DAB to zagrożenie dla UKF?’

I jak najbardziej polecam też naszych stałych redaktorów i stałe rubryki.

Zapraszam do lektury RNL i serdecznie pozdrawiam,

alina

Super Rihanna

Większość moich amerykańskich kolegów nie ma bladego pojęcia o skokach narciarskich. Ja z kolei nie za bardzo pasjonuję się amerykańskim futbolem. I tak się uzupełniamy. Finał ligi NFL Super Bowl zastał mnie w Nowym Jorku. Akurat wybrałem się tu na weekend nie za bardzo pamiętając o tym największym wydarzeniu sportowym w USA. Wiedziałem tylko, że w przerwie zmagań gladiatorów rzucających jajowatą piłką wystąpi Rihanna.