RadioNewsLetter - Wydanie 947

Numer wysłany 2023-03-02
Drodzy Czytelnicy,

Nic się nie dzieje w radiu w Polsce… Nic? Nie w tym tygodniu! Agora ostatecznie przejęła kontrolę nad Eurozetem i połączyła swoją Grupę Radiową Agory z Eurozetem pod nazwą Grupa Eurozet.

Ludzie na Żurawiej muszą czuć się jak dumni pracownicy holenderskiej stacji Noordzee FM, kiedy flamandzka grupa DPG kupiła ich stację. – Czy ci belgijscy nieudacznicy będą nam mówić, co mamy robić? Tak, zrobili. Zmienili markę stacji i w ciągu kilku lat Qmusic stał się najlepiej prosperującą stacją komercyjną w Holandii.

Kto więc wie, może RMF FM powinien przygotować się na ostrzejszą konkurencję. Czytając rozmowę z Adamem Fijałkowskim widzimy, że nowa Grupa Eurozet ma duże ambicje.

Biorąc pod uwagę ambicje – czy znasz historię inżyniera telewizyjnego, który z sukcesem uruchomił 7 lokalnych stacji radiowych? W tym tygodniu Temat Tygodnia opowiada historię Krzysztofa Pietrzaka, który zaraził się radiowym wirusem jako student Radia Afera. Naprawdę fajnie się czyta - gorąco polecam.

Tak jak wszystkie inne artykuły w tym tygodniu RNL oczywiście – numer 947 – jeszcze tylko 53 i osiągniemy duży 1K. Musimy wymyślić coś specjalnego do tego numeru ?

Serdecznie pozdrawiam

Cesco