RadioNewsLetter - Wydanie 955

Numer wysłany 2023-05-18
Drodzy czytelnicy,

Czasami piszemy o przyszłości naszej branży, a czasami wspominamy jak to drzewiej bywało. Lubimy wspominać i to jest bardzo pozytywne. Przy okazji pisząc o tym pokazujemy młodym radiowcom jak to było, gdy nie było internetu, komputerów czy inteligentnych urządzeń do komunikowania się. I jak sobie wtedy świetnie dawaliśmy radę :)

Jacek Fudała, z okazji 30 lecia Radia Eska Wrocław był odpowiedzialny za programowanie muzyki w stworzonym na tę okoliczność całodobowym programie, który miał przenieść słuchaczy w przeszłość. I przeniósł. Jacek opisał jak podszedł do zadanego mu tematu i jak w tamtych czasach zdobywało się nagrania.

Szymon bogato podsumował tegoroczną Eurowizję i chociaż wielu czytelników ‘nic nie widziało i nic nie słyszało’ to myślę, że nie zaszkodzi jak ‘przeciwnicy’ ESC skuszą się i przeczytają Jego relacje z Liverpoola.

Witamy na naszych łamach Rafała Bryndala, który jest nie tylko radiowcem, kabareciarzem, autorem tekstów, ale ‘ma na koncie scenariusze filmowe, występy w rozmaitych telewizyjnych programach, a ostatnio nawet nagrał płytę’. Warto Go poznać bliżej.

I jeszcze nasza redakcja: Agnieszka, Kinga, Marek, Maruda, Szymon oraz Wojtek, którzy co tydzień dzielą się swoimi przemyśleniami na różne tematy i to dzięki Nim RNL powstaje. Bardzo dziękujemy.

Zapraszam do lektury RNL 955!

serdecznie pozdrawiam

alina