RadioNewsLetter - Wydanie 970

Numer wysłany 2023-12-01-
Drodzy czytelnicy,

Słowo się rzekło, list do Świętego Mikołaja napisany. Wielkiego entuzjazmu wśród zaproszonych do przesłania życzeń nie odnotowałam, szczególnie w stacjach Polskiego Radia. Ale nie szkodzi. Wiemy, jakie mają życzenia i w mailu do Świętego je dopisaliśmy.

Krzysztof Kurianiuk napisał oddzielny list w sprawie stacji akademickich. Wierząc w to, że Święty może więcej i sprawienie cudu jest dla Niego wysiłkiem niewielkim poprosił ‘o dostrzeżenie problemów tych małych i niszowych rozgłośni’. Zapraszam do przeczytania.

I mamy już grudzień, miesiąc który cudownie pachnie :) To będzie interesujący miesiąc, pod wieloma względami. Pełen nadziei i niestety też obaw.

W RNL przygotowujemy się do Muzycznego podsumowania roku, a ja osobiście będę w week-end głosowała na holenderski Top 2000, co czynię od ponad 20 lat. Można głosować na 35 utworów.

Niedźwiedź napisał, że ludzie już nie piszą kartek z życzeniami. Mogę to potwierdzić, gdyż kiedyś otrzymywaliśmy całą szufladę, a ostatnie kilka lat jedynie z Żurawiej. :) Co nas bardzo cieszy..., że nie wypadliśmy z listy.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do lektury

Alina