RadioNewsLetter - Wydanie 986

Numer wysłany 2024-06-06-
Drodzy czytelnicy,

W takim portalu jak RNL staramy się być z Wami na dobre i na złe. Gdy piszemy, np. o mediach publicznych to nie mamy zamiaru, aby je przedstawiać w jak najgorszym świetle. Nowoczesne, ciekawe i dobrze prosperujące media publiczne powinny być dumą naszej branży i jak w wielu krajach ma to miejsce to właśnie ten sektor radiowy ustala standardy na rynku i mocno konkuruje z komercyjnymi nadawcami.

Osobiście jestem wielką fanką mediów publicznych i ubolewam nad tym, że nie mamy wizjonerskiej i odważnej kadry, która potrafiłaby wykorzystać potencjał takich stacji i przeniosła media publiczne w XXI wiek. A może mamy? Może ktoś z Was… śmiało :)

Tym razem Tomek Wolski dzieli się swoimi przemyśleniami w 'Równia pochyła radia publicznego'.

Zapraszam do lektury i serdecznie pozdrawiam,

Alina z redakcją

Głos Niedźwiedzia

Miałem niedobry dzień… Rano pojechałem na bazarek, żeby kupić pomidory od Książka, fasolkę żółtą, kalafior biały, młode ziemniaki, KURKI, ogórki małosolne, młodą cebulę… Chyba trochę przesadziłem. No ale nie znalazłem miejsca do zaparkowania auta. Widocznie inni też pomyśleli, że 10 rano w środę to dobra pora na zakupy bazarkowe. Na szczęście w zamrażarce mam samo przepyszne, nie umrę z głodu...