RadioNewsLetter - Wydanie 989

Numer wysłany 2024-07-18-
Drodzy czytelnicy,

Wakacje w pełni! Do kogo nie napisze to powrotna wiadomość zapewnia, że adresat wymknął się na urlop. My też wakacyjnie, bo Agnieszka jest w Paryżu, Szymon wybrał się na Kretę, a Kinga na Kasprowym. Reszta redakcji poci się w domowym zaciszu.

Wojciech Żórniak pocił się w saunie, gdy przyszła wiadomość, że postrzelono Trumpa. I szybko doszedł do siebie, bo oblał go zimny pot. Każdy ma swoje sposoby na relaks.

W tym wydaniu RNL, po 4 latach, dopadłam ponownie Piotra Stelmacha, którego życie radiowe w Radiu 357 wygląda zupełnie inaczej niż w Trójce. Piotr przeszedł przyspieszony kurs prowadzenia firmy i jest teraz człowiekiem multifunkcjonalnym. ‘Pokrywa’ dużą część codziennych spraw do ogarnięcia, jest organizatorem wielu imprez oraz – uwaga - gościem piszącym książki. Ogólnie rzecz biorąc ma o czym opowiadać. Gdyby miał czas na pewno pisałby dziennik w RNL.

W imieniu całej redakcji zapraszam do lektury i serdecznie pozdrawiam

Alina

Głos Niedźwiedzia

Recording Industry Association of America istnieje od 1952 roku. 12 lipca RIAA opublikowała uaktualniony zestaw najlepiej sprzedawanych płyt na amerykańskim rynku. Jest bardzo ciekawy i pewnie już się będzie mało zmieniał, bo płyty już tak dobrze się nie sprzedają jak dawniej. Na topie tej listy jest… Eagles – Their Greatest Hits (1971 – 1975) – 38 milionów sprzedanych egzemplarzy. Orły są niezagrożone, bo na 2 jest Michael Jackson – Thriller (34 miliony).